APIE MUS

HIRMAN specialistai, tai susibūrusių žmonių grupė, siekianti teikti aukščiausios kokybės paslaugas būsto apdailos sektoriuje.

Mūsų misija – atsižvelgiant į naujausias tendencijas įgyvendinti net pačius sunkiausius statybos projektus, kurie leis žmonėms gyventi kokybiškai ir moderniai įrengtuose namuose.

Vizija – siekis būti pačiais geriausias, tiekiant tik kokybiškas ir žmonėms lengvai suprantamas paslaugas, kurių paskirtis – leisti klientui atsipalaiduoti ir visus darbus atlikti už jį.

Pagrindinį dėmesį skiriame šiems aspektams:

  1. Perkamo būsto apdailos darbų įvertinimui;
  2. Sąmatos sudarymui;
  3. Apdailos darbų organizavimui atsižvelgiant į sutartus projekto įgyvendinimo terminus ir kokybiškam jų atlikimui.
  4. Medžiagų tiekimui.

HIRMAN specialistų tikslas – teikti savo klientams kompleksines paslaugas. Mūsų siūlomos paslaugos, nebūtų tokios kokybiškos be darbui atsidavusių profesionalių darbuotojų, turinčių didelę patirtį vidaus apdailos darbuose. Laiku ir su neprilygstamu atsidavimu atliekami namų įrengimo, apdailos bei visi kiti smulkūs, tačiau svarbūs remonto darbai – ne veltui gauname daugybę puikių atsiliepimų. HIRMAN nuo pat veiklos pradžios stengėsi neatsilikti nuo naujausių technologijų ir dizaino tendencijų bei žengti žengiant koja kojon su vis besikeičiančiais standartais.